Şimdi Sor
X

Şimdi Sor

Büyüyen dünyamızı beslemek için kesin tahıl çözümleri.

Tarımsal problemlerin her aşamada ve seviyede çözülmesi ve önlenmesi ile mahsullerin korunması yoluyla, tarımda yaşayabilirliği küresel olarak geliştirmeye odaklanıyoruz.

UPL, Türkiye’deki resmi faaliyetlerine 2007 yılında Cerexagri Fransa’nın alımıyla başlatmıştır ve günümüzde UPL Türkiye’nin İzmir’deki genel merkezinden Türkiye’nin yanı sıra Türki Cumhuriyetler (Azerbaycan & Özbekistan) ve Gürcistan’daki ofislerin de idaresini sağlamaktadır.

İşletmelerimiz

Tohumlar

Bitki Koruma

Zemin Geliştirme

Hasat sonrası

Çiftçi Danışma Hizmetleri

Özel Kimyasallar

2011 yılında UPL, yüksek potansiyele sahip Türkiye piyasasında yatırımlarına devam etmiş, Adana’daki Agromed şirketinin hisselerinin %51’ini satın alarak Adana merkezli UPL Agromed ortak girişimini kurmuştur. UPL’nin Türkiye Kimyasal Tarım piyasasındaki faaliyetleri İzmir’deki UPL Ziraat ve Kimya (eski adı Cerexagri) ve Adana’daki UPL Agromed üzerinden yürütülmektedir.

Türkiye Kimyasal Tarım piyasasında ilk 10’da yer alan UPL, patent sonrası ürün satışlarında ise bir numaradır. UPL Türkiye, fungisit portföyünde oldukça iddialı olmanın yanı sıra bakır içerikli ürün satışlarında da lider pozisyondadır.

Bugünkü faaliyetlerimiz, geleceğin gıda ihtiyaçları tarafından yönlendiriliyor. Küresel gıda talebinin 2050 yılına kadar iki katına çıkması beklendiğinden, tarımın sürdürülebilir olmasını ve gıda güvenliği sağlanmasına yardımcı olan yenilikçi ürün ve hizmetler ile öncülük ediyoruz.

Tüm girişimlerimize "Çiftçi Önce" koyarak tohumlar, bitki koruma, bitki sağlığı ve hasat sonrası çözümler içeren hasat sonrası kırpma bakımı teknolojilerine önceden ekim sağlıyoruz. 124 ülkede varlığı bulunan küresel bir Hint şirketi olarak, dünya genelindeki tarım topluluğuna 2,5 milyar dolarlık toplam bitki özümleri dağıtmış bulunuyoruz. Değişim için inovasyona derinden inanıyoruz ve Ar-Ge ve testler yapmaya devam ediyoruz. Bugün, 388 global ürün patentine sahip 1344'den fazla ürünümüz var.

Grup şirketimiz olan Advanta Tohumları, üstün ve tescilli germplazma ve katma değer özellikleri sunar. ZEBA, kuraklığımızı azaltma teknolojisi, ürün ömrü boyunca toprak suyunun yönetimine yardımcı olur. Meyve kaplama ve depolama için DECCO özel ürünler yelpazesi hasat sonrası kayıpları azaltır. Soya fasulyesi, mısır, pirinç, buğday, bakliyat, meyve ve sebze gibi mısır, yağ, palmiye ve şeker kamışı gibi ekim bitkileri gibi ürün çeşitleri için bitki koruma çözümleri ve anahtar teknolojileri sunuyoruz. Gıda tahıl depolama ve patates depolama için kapsamlı teknolojilerimizle gıda kayıplarını azaltmaya yönelik gururumuzu da taşıyoruz.

Çiftçileri belirsizliklere karşı dirençli kılmak, dünyaya yiyecek sağlamak misyonumuzda en önemli öneme sahiptir. Çiftçi katılımı girişimleri, çiftçinin meselelerini eğitmeyi, yardım etmeyi ve bunları ele almayı hedeflemektedir. Adarsh ​​Kisan Merkezi (AKC) ücretsiz bir çağrı merkezi yardımcısıdır, Trust ++ ve Adarsh ​​Farm Services havadan püskürtme ve emek ile ilgili konularda yardım sağlamak için çalışırken UNIMART çiftçilere çiftlik ürünleri ve teknik rehberlik hizmetleri sunmaktadır.

Küresel Şirketler

Top